Prečo foGO?

Všetci máme radi dobré jedlo a ak si ho navyše môžeme pripraviť v príjemnom prostredí záhrady či na terase, je pôžitok ešte väčší. Radi grilujete s rodinou a priateľmi? Alebo radšej využívate túto príležitosť na romantické letné večery?  Ideálna predstava.

Nie každý má však obrovské terasy a priestor na veľké nespratné grily. Hľadali sme riešenie a inšpirovali sme sa vo svete. A tak vznikol nápad vytvoriť niečo praktické, skladacie, prenosné a ešte aj dizajnové a nadčasové.

 

foGO! zvládne všetko. Poslúži ak potrebujete ugrilovať dobré jedlo, alebo aj ako ohnisko pre vytvorenie príjemnej atmosféry počas večerov strávených vonku.

preco1 482x482
preco2 482x482

Chceli by ste si uľahčiť život a vychutnávať si s pôžitkom všetky spoločenské udalosti?

Veríme, že už máte dosť lacných a nepraktických riešení. Grilov, ktoré zaberajú veľa miesta a po každej grilovačke je problém s údržbou a odprataním zbytočností, ktoré vám vždy niekde zavadzajú. Doprajte si trochu luxusu v dizajnovom prevedení, z ktorého budete mať radosť dlhodobo a ktorý zaujme na prvý pohľad. Navyše za dostupnú cenu.

Neoplatí sa však kupovať “další” čínsky výrobok, ktorých sú plné obchody.

Vytvorili sme pre vás dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Dali sme prácu slovenským remeselníkom a tak vyrábame originál slovenský produkt. Kladieme vysoké nároky na kvalitu, ručnú výrobu a výsledný vzhľad. Každý výrobok je podrobený precíznej kontrole. Ak si kúpite produkt foGO!, získate gril a ohnisko v štýlovom prevedení, ktorý vám poslúži už navždy.

Je prakticky nezničiteľný.

Nezaberie žiadne miesto a stane sa vašim partnerom kdekoľvek sa budete presúvať. foGO! si zbalíte do praktickej tašky, ktorá je vo veľkosti klasickej notebookovej a odložíte na ďalšiu príležitosť.

jedlo na foGO grille
preco4 482x482 b

Hľadáte darček pre priateľov, alebo rodinu?

Zvoľte foGO!, pretože je iný, štýlový a súčasne praktický. Pozrite si naše inšpiratívne videá a vyberte si gril a ohnisko foGO! 2v1 presne podľa vašich predstáv a potrieb. Praktická prenosná taška a grilovacia mriežka je súčasťou štandardného balenia. Povrch mriežky spĺňa európske normy kvality a je certifikovaný na dotyk s jedlom. Tomuto darčeku neodolá nikto. Navyše môžete časom k nemu prikupovať ďalšie komponenty a príslušenstvo.

 

100% záruka spokojnosti vás, vášho partnera, priateľa či šéfa, ktorému sa rozhodnete tento gril darovať, je pre nás obrovský záväzok.

 

Užívaj život a foguj!

 

 

Späť do obchodu